Corner

Monday, Oct 18
VOLLEYBALL

Class 1A - Region 2 First Round

2
Griswold
Varsity (15-18)
3
East Mills
Varsity (22-13)
final
T
GRSW 2
E ML 3
East Mills High School
Monday, Oct 18
VOLLEYBALL

Class 1A - Region 2 First Round

0
Lenox
Varsity (6-19)
3
Sidney
Varsity (22-15)
final
T
LNX 0
SDN 3
Sidney High School
Monday, Oct 18
VOLLEYBALL

Class 1A - Region 2 First Round

0
Essex
Varsity (4-20)
3
Fremont-Mills
Varsity (4-19)
final
T
ESX 0
FM-M 3
Fremont-Mills High School
Monday, Oct 18
VOLLEYBALL

Class 1A - Region 2 First Round

0
Bedford
Varsity (10-17)
3
Stanton
Varsity (21-10)
final
T
BED 0
STN 3
Stanton High School
Wednesday, Oct 20
VOLLEYBALL

Class 1A - Region 2 Quarterfinal

0
Stanton
Varsity (21-11)
3
Sidney
Varsity (23-15)
final
T
STN 0
SDN 3
Sidney High School
Wednesday, Oct 20
VOLLEYBALL

Class 1A - Region 2 Quarterfinal

0
Fremont-Mills
Varsity (4-20)
3
St. Albert
Varsity (18-12)
final
T
FM-M 0
STA 3
St. Albert Catholic Schools
Wednesday, Oct 20
VOLLEYBALL

Class 1A - Region 2 Quarterfinal

1
East Mills
Varsity (22-14)
3
Tri-Center
Varsity (25-10)
final
T
E ML 1
TCR 3
East Mills High School
Thursday, Oct 21
GIRLS CROSS COUNTRY

1A SQM - Southwest Valley

Southwest Valley
Bedford
Central Decatur
Diagonal
East Mills
East Union
Essex
Fremont-Mills
Griswold
Heartland Christian
Iowa School For The Deaf
Lamoni
Lenox
Mount Ayr
Riverside
Sidney
St. Albert
Stanton
Tri-Center
10/21 · 4:00 PM Lake Icaria
Thursday, Oct 21
BOYS CROSS COUNTRY

1A SQM - Southwest Valley

Southwest Valley
Bedford
Central Decatur
Diagonal
East Mills
East Union
Essex
Fremont-Mills
Griswold
Heartland Christian
Iowa School For The Deaf
Lamoni
Lenox
Mount Ayr
Riverside
Sidney
St. Albert
Stanton
Tri-Center
10/21 · 4:00 PM Lake Icaria
Friday, Oct 22
FOOTBALL

8-Player First Round

East Mills
Varsity (4-4)
CAM
Varsity (8-0)
7:00 PM
10/22
CAM High School
Friday, Oct 22
FOOTBALL

8-Player First Round

Stanton
Varsity (6-2)
Audubon
Varsity (7-1)
7:00 PM
10/22
Audubon High School
Friday, Oct 22
FOOTBALL

Additional Regular Season

River Valley
Varsity (1-7)
Griswold
Varsity (0-8)
7:00 PM
10/22
Griswold High School
Friday, Oct 22
FOOTBALL

8-Player First Round

Baxter
Varsity (7-1)
Fremont-Mills
Varsity (5-3)
7:00 PM
10/22
Fremont-Mills High School
Monday, Oct 25
VOLLEYBALL

Class 1A - Region 2 Semifinal

St. Albert
Varsity (18-12)
Sidney
Varsity (23-15)
7:00 PM
10/25
St. Albert Catholic Schools